NK-B: Brons voor Duncan
Na de 4e plek in de tussenstand na de eerste dag, wist Duncan op dag 2 van het NK 3,5 punt uit 4 partijen te scoren en schoof daarmee een plek omhoog en eindigde keurig als 3e op het NK-B.
Kampioen werd een andere speler uit de SGA: Khoi Pham.
Gefeliciteerd met een prachtig resultaat!
Manasvita nam deel bij de meisjes in de B categorie. Zij is nog een C-tje maar verkoos in de ouder groep mee te doen.
Zij werd hier keurig 4e.
Kampioen werd hier Rolinde den Heijer.
NK-C: Zilver voor Roger
Bij de C jeugd waren 3 deelnemers van Almere. Na de eerste dag deelden Roger en Oscar de derde plaats met nog enkele concurrenten.
Akshaj eindigde de eerste dag op 50%, en dat deed hij ook de tweede speeldag. Hij bleef daarmee op een gedeeld 14e plaats. Zeer verdienstelijk op zijn jonge leeftijd (later deze maand doet hij nog mee aan NK-E en NK-D en hij mag zelfs nog meedoen bij de F-jes!)
De tweede dag kwam Oscar helaas moeilijk uit de startblokken met een remise en twee verliespartijen. De laatste partij van de dag wist hij mooi te winnen. Hij werd daarmee gedeeld 10e.
Roger had een betere tweede dag en kroop deze dag ook een plaats omhoog en werd ongedeeld tweede bij de C jeugd!
De kampioen werd Arthur de Winter.
Gefeliciteerd met een prachtig resultaat!