23 juni was er een Grand Prix bij Zukertort Amstelveen, er deden 15 kinderen uit Almere mee.
Er waren 4 Super Grand Prix groepen voor de sterkere schakers waarbij er in poules van 4 werd gespeeld met wat langere bedenktijd.
In de B groep is Rithvik gedeeld eerste geworden met 2 1/2 punt.
Pranay bleef op 1 punt steken in groep C.
In groep D speelden Yuvan en Sreesanth. Yuvan werd met 2 punten eerste, Sreesanth met 1 punt 3de.
In groep A van de reguliere Grand Prix had Lev het lastig. Toch nog 2 punten in dit sterke deelnemersveld.
Anthony eindigde met 4 punten net buiten de podiumplaatsen van groep B.
Gagan werd met 6 punten 2de in groep C, alleen van de winnaar die een 100% score had werd verloren.
Schoolgenoten Otto en Sepp speelden samen in groep D. De onderlinge partij ging naar Otto, maar beide eindigden naast elkaar met 3 1/2 punt.
Advaith werd in groep E met 5 1/2 punt 2de.
Groep F kende met Ninaad, Ella, Ridharth en Yelena 4 deelnemers uit Almere. Ik denk dat Yelena iets te hoog was ingedeeld, ze wist alleen van Ninaad te winnen. Ninaad haalde 2 punten en werd daarmee 6de. De top 5 in deze groep zat erg dicht bij elkaar. Ella haalde 4 punten en werd daarmee 5de. Ridharth behaalde slechts 1 punt meer, maar was daarmee wel, op basis van SB punten, 1ste in de groep.
Shaurya heeft een wat lage rating voor zijn schaakniveau, 740, en dat zal wat omhoog gaan omdat hij in groep G alle partijen wist te winnen.