Op zaterdag 21 februari werd de finale van de schaak-off gespeeld. Er deden enkele leden van s.v. Almere mee, en een paar spelers die bij ons de voorronde hebben gespeeld.
Tijdens de ochtend sessie speelde Mohamed Rafi, vader van ons jeugdlid Irfan, mee in groep 17. Hij mocht tijdens de regio finale van Amsterdam invallen zonder de voorronde te hebben gespeeld, zodat de organisatie een complete vierkamp had. Hij deed dat dermate goed dat hij zich dus plaatste voor de finale. In de finale vierkamp bleef hij op 1 punt steken.
Irfan speelde mee in groep 15 en wist daar 2 keer te winnen. Helaas wist de tegenstander waarvan hij verloor al zijn partijen te winnen, dus een tweede plaats.
Geen lid van s.v. Almere, wel iemand die bij ons de voorronde speelde, Sanne Boxelaar. Zij speelde tijdens de finale vierkampen zowel tijdens de ochtend sessie (vierkamp 11) als de middag sessie (vierkamp 6) mee. Het ging haar dit keer niet zo goed af, er werd alleen in de ochtend eenmaal gewonnen.
Onze eigen Udo speelde in vierkamp 5 mee. Twee punten is niet slecht, maar als er iemand anders 3 haalt is het toch net niet genoeg voor de groepswinst.
Tot slot voormalig lid van s.v. Almere en deelnemers aan de schaak-off voorronde bij s.v. Almere, Pieter Nobel. Pieter behaalde anderhalve punt in vierkamp 4, goed voor een ongedeeld tweede plaats.
Voor een verslag met link naar alle uitslagen zie https://schaakbond.nl/spannende-schaakoff-finale-in-droog-amsterdam/
