Chessqueens organiseert jaarlijks een zeer leuk meisjestoernooi en dit keer deden 5 (alle deelnemers van 1 of meerdere NKs dit seizoen) clubgenoten mee. Er werd goed gepresteerd! Het toernooi was zeer sterk bezet: de top van het recente NK-D en NK-E was aanwezig.
Ella begon met 2 uit 3 met oa een mooie overwinning in de eerste ronde tegen een sterkere speelster. Met zo’n goed begin weet je in een zwitsers toernooi, dan blijf je sterke tegenstanders tegenkomen. Ella kreeg alleen nog maar op papier sterkere tegenstanders en wist helaas geen punten meer aan haar totaal toe te voegen.
Voor Emily een soortgelijk verhaal. Eerste twee rondes werden van op papier sterkere tegenstanders gewoonnen. Een zeer mooi resultaat, maar daarna volgden alleen maar sterkere tegenstanders en ook voor Emily bleef het bij twee punten.
Alice begon juist met verlies, maar won daarna 3 keer op rij, de laatste daarvan tegen Emily. Tegen de dit toernooi sterk spelende Rithanya werd nog remise gespeeld, maar in de laatste ronde werd verloren tegen Jyotsna Alice buiten het podium eindigde.
Aalia, omdat ze nog geen klassieke rating heeft en om en voor mij onduidelijke reden de klassieke rating voor de indeling werd gebruikt, begon met een pairing bye. Daarna scoorde Aalia 3 uit 5, dus met het gratis punt 4 uit 6. Een zeer mooi resultaat.
Sriharithra deed het nog weer een halfje beter. Ze begon goed met winst op E kampioene Malen. Daarna volgde een remise tegen streekgenoot Emilia en verlies tegen Rithanya. De drie partijen daarna werden gewonnen, de laatste tegen de D kampioene Doudou. Geen eerste plek, wel in 1 toernooi van zowel de regerende D als E kampioene winnen… geen slecht resultaat!
De eindstand is nog niet bijgewerkt, maar alle resultaten zijn wel op stickchess te vinden.
