Extern Informatie SGA jeugd

In seizoen 2023 – 2024 doet Almere met 6 teams mee in de SGA Teamcompetitie: Almere AB1, Almere C1, Almere C2, Almere C3, Almere C4 en Almere C5.


Almere AB1

Klasse: A/B
Spelers: Tygo, Aahil, Sreesanth, Rithvik

RondeSpeeldatumThuisUitDag
103-11-2023Almere AB1Amsterdam-West AB2Maandag
223-11-2023Oosten-Toren AB1Almere AB1Donderdag
311-12-2023Almere AB1Zukertort AB1Maandag
41-2-2024Caissa AB1Almere AB1Donderdag
526-2-2024Almere AB1VoleWijckers AB1Maandag
611-3-2024Almere AB1VAS AB1Maandag
711-4-2024Amsterdam-West AB1Almere AB1Donderdag
827-5-2024Almere AB1MSK AB1Maandag
9Week van 10-6Zukertort AB2Almere AB1Nog te bepalen


Almere C1

Klasse: 1e Klasse C
Spelers: Jelle, Yuvan, Rinze, Gagan

RondeSpeeldatumThuisUitDag
16-11-2023Almere C2Almere C1Maandag
220-11-2023Almere C1De Amstel C1Maandag
315-12-2023MSK C1Almere C1Vrijdag
41-2-2024Amsterdam-West C2Almere C1Donderdag
526-2-2024Almere C1VoleWijckers C1Maandag
615-3-2024Zukertort C3Almere C1Vrijdag
7Week van 8-4Almere C1Caissa C1Nog te bepalen

Almere C2

Klasse: 1e klasse C
Spelers: Alexander, Raúl, Jeiko, Yuxien

RondeSpeeldatumThuisUitDag
16-11-2023Almere C2Almere C1Maandag
222-11-2023Volewijckers C1Almere C2Woensdag
311-12-2023Almere C2Zukertort C3Maandag
41-2-2024Caissa C1Almere C2Donderdag
526-2-2024Almere C2Amsterdam-West C2Maandag
611-3-2024Almere C2De Amstel C1Maandag
7Week van 8-4MSK C1Almere C2Nog te bepalen

Almere C3

Klasse: 2e klasse C
Spelers: Sarthak, Rehan, Aryan, Dharaniesh, Asenet

RondeSpeeldatumThuisUitDag
16-11-2023Almere C3Almere C4Maandag
224-11-2023Zukertort C5Almere C3Vrijdag
311-12-2023Almere C3Zukertort C4Maandag
41-2-2024Caissa C2Almere C3Donderdag
526-2-2024VAS C5Almere C3Maandag
611-3-2024Almere C3VAS C4Maandag
7Week van 8-4Vrij

Almere C4

Klasse: 2e klasse C
Spelers: Nael, Benjamin, Louai, Athina

RondeSpeeldatumThuisUitDag
16-11-2023Almere C3Almere C4Maandag
220-11-2023Almere C4VAS C4Maandag
311-12-2023VAS C5Almere C4Maandag
4Week van 29-1Vrij
526-2-2024Almere C4Caissa C2Maandag
615-3-2024Zukertort C4Almere C4Vrijdag
7Week van 8-4Almere C4Zukertort C5Nog te bepalen

Almere C5

Klasse: 3e klasse C
Spelers: Jamal, Sepp, Ninaad, Pranay, Tycho, Harsavardhan, Devansh Sai

RondeSpeeldatumThuisUitDag
110-11-2023MSK C2Almere C5Vrijdag
223-11-2023Almere C5Boven IJ C1Donderdag
313-12-2023VoleWijckers C2Almere C5Woensdag
4Week van 29-1Vrij
529-2-2024Almere C5Oosten-Toren C2Donderdag
612-3-2024Boven IJ C2Almere C5Dinsdag
7Week van 8-4Almere C5Chaturanga C2Nog te bepalen