Interne Competitie Jeugd 2023 - 2024 Periode 2
Groep B - Ronde 14 - 10-6-2024
Locatie Sportcentrum Annapark Start datum 12-9-2022
Plaats Almere Eind datum 29-1-2023
Land Nederland Pairing systeem Zwitsers
Organisatie Schaakvereniging Almere - Jeugd Scheidsrechters Jarno Witkamp

Nr. Wit Zwart Resultaat
1 Linda Chen Youran Wu 0−1
2 Asenet Szkutak Artem Telegin 0−1
3 Jay Chen Marcus Heijnen 0−1
4 Athina Bommer Anirudh Vinoth Ram 1−0
5 Krish Venkatraman Akilan Vinoth Ram 0−1
6 Yashvi Purohit Lucas Zhou 1−0
7 Xiao−ke Chen Qinzhi Lam 1−0
8 Hugo Zeng Suryoday Sengupta 0−1
9 Arshiya Dhanuka Ava el Adouli 1−0
10 Thaneesha Paneer Selvam Josephine Jin ½−½
11 Amy Chen Kalash Venkatraman 0−1
12 Bhargav Kashikar Samitha Pattabiraman 1−0
13 Diana Tykhonova Anna Chen ½−½
14 Max Zeng Cindy Zhou 1−0
15 Thaman Paneer Selvam Yifan Wu 0−1

Ronde 14
Pos Naam Score Wrst SBgr S SRtg
1 Youran Wu 12,5 118,5 105,50 −1 0
2 Artem Telegin 11,5 120,5 94,75 0 0
3 Marcus Heijnen 10,0 115,0 75,00 0 0
4 Shu Yao Cao 9,0 125,0 73,75 0 0
5 Enhui Zhang 9,0 114,5 70,00 0 0
6 Anirudh Vinoth Ram 8,5 117,0 61,75 0 0
7 Akilan Vinoth Ram 8,5 116,0 62,75 0 0
8 Shu Qi Cao 8,5 116,0 61,00 0 0
9 Yashvi Purohit 8,5 114,5 61,00 2 0
10 Jay Chen 8,0 114,5 56,50 1 0
11 Aaryahi Verma 8,0 109,5 56,00 −1 0
12 Mark Polovets 7,5 118,0 56,25 1 0
13 Krish Venkatraman 7,5 110,0 49,00 2 0
14 Athina Bommer 7,5 103,5 52,75 0 0
15 Xiao−ke Chen 7,5 102,5 50,25 −1 0
16 Linda Chen 7,5 99,5 47,50 1 0
17 Toby Lin 7,5 99,0 48,50 0 0
18 Yuvaansh Gupta 7,5 95,5 48,00 −1 0
19 Yicheng Zhang 7,5 92,0 43,00 0 0
20 Sem Volkers 7,0 105,5 47,00 −1 0
21 Asenet Szkutak 7,0 103,0 47,25 1 0
22 Arshiya Dhanuka 7,0 94,5 41,50 1 0
23 Suryoday Sengupta 7,0 90,5 41,00 0 0
24 James Qiu 7,0 87,5 36,50 0 0
25 Qinzhi Lam 6,5 110,5 44,75 −1 0
26 Lilianna Salak 6,5 107,0 45,50 0 0
27 Lucas Zhou 6,5 93,5 37,75 0 0
28 Kalash Venkatraman 6,5 90,0 36,75 0 0
29 Hugo Zeng 6,0 95,0 35,50 0 0
30 Ria Gopinathan 6,0 93,0 37,75 −1 0
31 Josephine Jin 6,0 92,0 29,75 −1 0
32 Bhargav Kashikar 6,0 87,5 31,50 −1 0
33 Yifan Wu 6,0 86,5 28,25 −1 0
34 Max Zeng 6,0 84,5 26,50 0 0
35 Thaneesha Paneer Selvam 6,0 82,0 31,50 0 0
36 Ava el Adouli 6,0 80,0 29,50 −1 0
37 William Wang 6,0 77,5 28,75 −1 0
38 Amy Chen 5,5 97,5 35,25 1 0
39 Diana Tykhonova 5,5 83,0 30,00 0 0
40 Anna Chen 5,5 79,0 22,25 0 0
41 Samitha Pattabiraman 5,0 84,0 23,00 0 0
42 Chloe Zhang 5,0 79,5 23,25 −1 0
43 Dhairya Dhanvijay 4,5 97,5 29,25 0 0
44 Ruhaan Fernandes 4,5 73,5 15,75 1 0
45 Mehnaz Najumdeen 4,0 72,0 15,50 1 0
46 Cindy Zhou 3,0 78,5 11,50 0 0
47 Thaman Paneer Selvam 2,0 72,5 8,75 1 0

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software